تاریخ انتشار : یکشنبه 3 ژانویه 2021 - 23:01
699 views

با حضور سرپرست قرارگاه خوزستان انجام شد

برگزاری جلسه قرارگاه جهادی رهروان ولایت خوزستان در مسجد سلیمان

برگزاری جلسه قرارگاه جهادی رهروان ولایت خوزستان در مسجد سلیمان
جلسه قرارگاه جهادی رهروان ولایت در شهرستان مسجدسلیمان با حضور سرپرست قرارگاه جهادی استان ،رئیس و معاونین قرارگاه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خط مشی سلامت، قرارگاه، جلسه قرارگاه جهادی رهروان ولایت در استان خوزستان به سرپرستی اتابک پژوهان، رئیس قرارگاه استان و به منظور بررسی ظرفیت ها و بسترهای مسجدسلیمان در مسجد امام محمدباقر(ع) این شهرستان برگزار شد.
پژوهان در این جلسه با اشاره به پتانسیل بالای مسجدسلیمان ، بر تسریع کمک رسانی و حضور فعال‌ نیروهای جهادی این شهرستان در مناطق کم برخوردار تأکید کرد.
سرپرست قرارگاه جهادی رهروان ولایت با بیان اینکه جذب افراد صاحب نظر و دارای روابط اجتماعی بالا در ایجاد کارگروه های تخصصی، در جهت پیشبرد اهداف قرارگاه اظهار کرد: باید بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، از نیروهای جهادی و متخصص برای راه اندازی کارگاههای تولیدی در مسیر توسعه اشتغال بهره ببریم.
وی تأکید کرد: حضور هر فرد جهادی در مناطق کم برخوردار می تواند به عنوان یک نیروی کارآمد در اجرای اهداف قرارگاه موثر و راهگشا باشد .
پژوهان ادامه داد: بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده، از شهرستان مسجدسلیمان با هماهنگی و تعامل متقابل نیروهای فعال جهادی می توانیم گام های بلندی در توسعه عمران مناطق کم برخوردار این شهرستان برداریم.
در پایان این جلسه، نیروهای جهادی قرارگاه رهروان ولایت مسجدسلیمان در ابتدا اقدامات صورت گرفته در این شهرستان را تشریح و با ارائه پیشنهادات و نظرات خود در خصوص مشکلات موجود به گفتگو پرداختند.
پژوهان در پایان برگزاری جلسه قرارگاه جهادی، از اقدام جهادی و انقلابی جوانان مسجدسلیمان در کمک‌رسانی به این مناطق قدردانی کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 12 در انتظار بررسی : 12 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.